Dlouhodobé cestovní pojištění pro studenty

Dlouhodobé cestovní pojištění je výhodné také pro studenty. V současnosti již pro studenty není žádný problém vyjet do zahraničí. Jediné, co je asi bude zajímat je cena pojištění, které by si v rámci svého cestování uzavřeli. Studenti velmi často chtějí poznat i jiné země a proto se vydávají na různé výlety. Jezdí za poznáním, ale i za sportem do zahraničí. Mnozí z nich i v zahraničí studují. Pojišťovny v rámci svých pojistných produktů myslí i na ně. Studenti si mohou s pojišťovnou sjednat buď krátkodobé, nebo dlouhodobé cestovní pojištění. Dlouhodobé pojištění může trvat buď jeden rok, nebo i po celou dobu studia v zahraničí. Cestovní pojištění je zaměřené především na pokrytí léčebných výloh spojených se zdravotním ošetřením.

lidi na vodní atrakci

Jak je to s cenou pojistky

Dlouhodobé cestovní pojištění pro studenty bývá obvykle cenově zvýhodněné. Pojišťovny studentům vychází vstříc a snaží se pro ně ceny maximálně zvýhodnit, aby pro ně bylo cestovní pojištění dostupné. Mnohdy je cena rozhodujícím kriteriem výběru pojišťovny, u které se pro cesty do zahraničí pojistí. U běžných pojistek se cena odvíjí od standardních ceníků, u studentů jsou poskytovány nejrůznější slevy. Studenti tak mají možnost získat slevové kartičky, jako je ISIC nebo jiné. Na základě vlastnictví těchto slevových kartiček pak mají studenti nárok na příslušnou slevu. Slevy na ceně pojistky mohou dosahovat až desítky procent z původní ceny za dlouhodobé cestovní pojištění.

Slevové pojistné balíčky

Dlouhodobé cestovní pojištění je možné také uzavřít ve formě slevových pojistných balíčků. Základ pojistného balíčku je tvořen pokrytím zdravotních rizik. K tomu jsou doplněny ještě další možná připojištění, jako je úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, případně pojištění osobních věcí. Lze sjednat i asistenční služby.

vyberte si nejlepší pojištění domácnosti, nové pojištění domácnosti ještě dnes, proč si pojistit domácnost ? 

Dlouhodobé cestovní pojištění